Uitslag selectieavond Panningen op 10 maart jl.

Hierbij treft u de uitslag aan van de eerste selecteavond van de van Eekeren vrijspringcompetitie.

Zoals u kunt zien zijn er zowel van de 3 jarige als van 4 jarige 8 paarden geselecteerd voor de finale op 28 maart in Panningen.

op maandag 17 maart zal de 2e selectieavond gehouden worden bij Jos en Trudie Houwen in Wanssum. De startlijst voor deze avond zal zo spoedig mogelijk op deze site gepubliceerd worden.

 

3 jarige         
no.StbNaamV.MVt.k.EigenaarWoonplTotaal pnt.
16KWPNGracia VUstinovConcordejaVossen-Hesen, RMaasbree1363finale
8NRPSHigh Five AnukiyaHarmonyBachelor NHneeSoeterings v Dongen, CombBoxtel1339finale
54KWPNGoldstarTangelo vd ZuuthoeveWaitikiNyberg, LouiseHalmstad (Swe)1339finale
7ZElijnn RBF ZEldorado vd ZeshoekLevisto ZCoenen, MarcelRoggel1330finale
5ZEratosthenes ZEldorado vd ZeshoekWolfgangjaNijssen, GHorn1269finale
3KWPNGrande DameBodinusVerdijaNiessen, CHulsberg1267finale
1KWPNGejanka SAzteca VDLHaarlemSmets, JMaasbree1251finale
13HolstDonna Veloce RBFQuinarCassini ICoenen, MarcelRoggel1230finale
2KWPNGivengyBalou du Rouet ZCorleoneneeDerikx, P.Helden1224
11KWPNGulana BQuality TimeRomeojaHaanen, JBroekhuizenvorst1201
15KWPNGuinnessUstinovConcordejaKnops, MOirsbeek1132
4KWPNGybarla TBustiqueConcordeneeBerkvens, JNederweert1108
6KWPNGino PDEldorado vd ZeshoekGermus RjaPanhuis/Dohmen, P in'tDieterenniet versch.
9ZLerusa ZLamm de fetanOklundKoeman, GEchteldafgemeld
10ZMylady Carthago EZMylord CarthagoSir ShutterflyEijkelenburg, Fr vRoggelafgemeld
12KWPNGalenoQuidaroMax Du DonjonjaRooijakkers, RickGrashoekafgemeld
14KWPNGolanda ESpartacusJumbo JetEijkelenburg, Fr.vRoggelafgemeld
17KWPNGoogleCanturanoVincenzojaJoosten, HBeringeafgemeld
18NRPSLoranoLorentin IFlemingjaJoosten, HBeringeafgemeld
19KWPNGarla vd HorstQuinteroCassini IISmeets, HEchtniet versch.
4-jarige
no.StbNaamV.MVt.k.EigenaarWoonplTot
33NRPSAnukiya,s FayroucheRoyal ClassBachelor NHneeSoeteringsBoxtel1378finale
35KWPNFabiano vd VosbergWarrantSilvio IjaEbisch, M&WPanningen1363finale
29KWPNFlowridaBalou du Rouet ZMermus RjaLiebregts, JVessem1306finale
32KWPNFaline EEmilionCalatojaRooijakkers, RickGrashoek1302finale
30KWPNFourth of JulyBoss VDLConcordejaNiessen, CHulsberg1237finale
34KWPNFantasy BVittorioPlacidoneeWouters, JOmmeren1233finale
36KWPNFridane-HZidaneHinaultjaWouters, JOmmeren1225finale
28KWPNFlugelArezzo VDLMr.BluejaLiebregts, JVessem1224finale
26ZAranco-W ZAranco WCalido IneeWouters, JOmmeren1190
31KWPNFlairCanturanoQuattro BjaCrom, A. deWeert1180
64KWPNFuegoQuality TimeUpgradeRamakersNuth1147
27KWPNFunny Boy PDArezzo VDLGermus RjaPanhuis/Dohmen, P in'tDieterenniet versch.
37KWPNFeiner KerlBaltic VDLChin ChinLeisink, famPanningenafgemeld

Leave a Reply

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *